Środy z Orange – jak skorzystać z promocji

Jak każdy wie, chodzenie do kina jest przyjemnością wielu z nas, jednak ceny biletów mogą czasem przerażać, dlatego też została wprowadzona promocja przez firmę Orange, dzięki której każdy klient posiadający ofertę w tej sieci, w każdą środę może skorzystać z oferty, która daje możliwość zakupienia dwóch biletów w cenie jednego.

Co trzeba zrobić, aby skorzystać z oferty.

Wystarczy, iż posiadasz numer w sieci Orange, nie ma znaczenia w jakiej ofercie. Wystarczy, iż wyślesz wiadomość SMS pod specjalny numer 241 o treści FILM. Do kilku minut od wysłania zgłoszenia, operator wyśle odpowiedź zawierającą 11 -cyfrowy kod oraz link do tego samego kodu w postaci kodu kreskowego.

Aby skorzystać z promocji w kinie, warto pamiętać, aby mieć przy sobie telefon, samo podanie kodu może wtedy nie wystarczyć. Potrzebne jest inne kryterium potwierdzające ważność okazanego kodu. Pomocne jest to głównie przy ewentualnym procesie reklamacji. Dlatego najważniejsze jest posiadanie telefonu komórkowego, na który przyszedł kod SMS.

Ile kosztuje wysłanie wiadomości SMS.

Koszt jest zgodny z planem taryfowym w Orange, z którego korzysta klient.

Kiedy i w jakich kinach można skorzystać z promocji.

Jak sama nazwa wskazuje, z promocji można skorzystać tylko w środy. Kod pozwala na skorzystanie z promocji w dowolnym kinie na terenie jego miasta.

Jeżeli jesteś zapalonym kino maniakiem ta promocja świetnie sprawdzi się właśnie dla Ciebie, ale nie tylko. Promocja odpowiednia jest dla każdego, nieważne w jakim wieku. Zawsze znajdzie się film, który z chęcią obejrzymy, i to jeszcze w super cenie.