Serial medyczny lepszy niż Dr House

Uwielbiasz oglądać „Doktora House’a”, ale wydaje Ci się być mocno odrealniony? Drażni Cię jego sarkazm, ironia i szyderstwo? Nie lubisz manipulacji i zupełnie nie praktykujesz jej w codziennym życiu? Mamy produkcję specjalnie dla Ciebie! Obejrzyj kilka odcinków „The Good Doctor”, a przekonasz się, że nie będziesz chciał przeoczyć żadnego z kolejnych!

“The Good Doctor” – bądź na bieżąco!

„Dobry lekarz” to adaptacja koreańskiej produkcji nakręconej w roku 2013. Opowiada ona identyczną historię, ale składa się jedynie z 20 odcinków. Amerykański „The Good Doctor” to wielosezonowy serial dokumentalny opowiadający o perypetiach młodego lekarza cierpiącego na autyzm oraz syndrom sawanta. Pomimo to udaje mu się zdobyć dobrą posadę w prestiżowym szpitalu chirurgicznym.

W główną rolę wciela się sam Freddie Highmore, który jest doskonale znany z wielkich kinowych ekranów już od najmłodszych lat życia. Zagrał on bowiem w produkcjach takich jak: „Charlie i fabryka czekolady”, „Marzyciel” oraz “Artur i Minionki”. Producentami serialu są Daniel Dae Kim, znany z „Zagubionych” i „Hawaii Five-O” oraz David Shore, producent „Dr House’a”. Taka obsada jest zwiastunem sukcesu!

Główny bohater na pierwszy rzut oka wydaje się być zwyczajnym rezydentem. Jednak po chwili na jaw wychodzą jego niezwykłe umiejętności i niespotykany sposób patrzenia na świat. Niestety boryka się on z brakiem akceptacji i tolerancji dla swojej choroby. Próbuje z tym walczyć, ale na przeszkodzie staje jego aspołeczne nastawienie do świata.

Chociaż produkcja na pierwszy rzut oka może nieco przypominać legendarnego już „House’a”, to po paru chwilach można w niej dostrzec dużo więcej życiowego podejścia do sposobu pracy lekarzy. Oprócz tego młody lekarz jest prawdomówny, szczery i nie widzi sensu w manipulacji.

Gdzie oglądać najlepszy serial medyczny dekady?

„The Good Doctor” transmitowany jest na kanale AXN. Ten z powodzeniem obejrzymy za pośrednictwem platformy internetowej Ipla.tv. Możemy ją oglądać w tradycyjnych przeglądarkach na ekranach komputerów, ale również na telewizorach z funkcją Smart TV, na tabletach oraz telefonach. Oprócz tego twórcy serwisu stworzyli bezpłatną aplikację mobilną, która znacznie ułatwia korzystanie z biblioteki produkcji filmowych poza domem.

Serwis wiele materiałów udostępnia w sposób bezpłatny. Pozostałe można oglądać po wykupieniu dostępu jednorazowego lub odpowiedniego pakietu filmowego. Każdy z pakietów można bezpłatnie testować przez okres dwóch tygodni.

Serial „The Good Doctor” jest symbolem walki z brakiem tolerancji dla niepełnosprawności. To również manifest dla osób, które boją się wyjść z ukrycia z uwagi na swoje niedoskonałości. To nawoływanie do walki o siebie i swoje marzenia.